Доставка та оплата – ohueno

Доставка, обмін та оплата

Доставка

Обробка замовлень
Ми намагаємося зробити все можливе, щоб ви отримали замовлення якомога швидше. Найчастіше відправка відбувається на наступний день після оформлення замовлення, однак в окремих випадках відправка може зайняти до 3-х робочих днів. У разі проблем з відправкою ми повідомимо про це за допомогою контактного номеру телефону, який ви залишили при оформлення замовлення.

Спосіб відправки по Україні
Доставка по Україні здійснюється службою “Нова Пошта” за рахунок одержувача до відділення

Період доставка по Україні
Після відправки замовлення ми відправляємо номер декларації Нової Пошти в якій зазначено розрахунковий час доставки. Використовуючи номер декларації ви можете уточнити статус доставки безпосередньо у служби «Нова Пошта» через їх мобільний додаток, сайт або службу підтримки 800 500 609

Спосіб доставки по Світу
Для доставки по світу ми використовуємо служби: УкрПошта, Pony Express, DHL Express. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені менеджером при підтвердженні замовлення. Після відправлення ми повідомимо номер відстеження (трекінг) вашої посилки, щоб ви могли відслідковувати поточний статус доставки.

Обмін

Порядок обміну
Якщо Вам не підійшла модель і розмір, ви можете обміняти товар протягом 14 днів з дня його доставки. Для цього необхідно у вільній формі написати нам на пошту hi@ohueno.com або в Instagram(@ohuenocom). Обов’язково доведеться надати фото фіскального чека, який ми вкладаємо до кожної посилки. А також товар повинен відповідати «Вимогам до обміну товару».

Вимоги до обміну товару
Для обміну Вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з оригінальними лейбами, бірками.

Правила обміну товарів, придбаних в інтернет-магазині ohueno.com, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».

Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали. Для аргументації своєї позиції ми завжди відправляємо фотографії з невідповідностями.

Будь ласка, зверніть увагу, що такі категорії продукції як шкарпетки, нижню білизну і купальники не підлягають обміну.

У разі обміну покупець не оплачує зворотню доставку.

Повернення товару 

Термін повернення товару
Якщо Вам не підійшла модель і розмір ви можете повернути товар протягом 14 днів з дня доставки посилки. Для обміну необхідно спочатку оформити повернення попереднього товару.

Процедура повернення товару
Вам необхідно у вільній формі написати нам на пошту hi@ohueno.com або в Instagram (@ohuenocom). Обов’язково доведеться надати фото фіскального чека, який ми вкладаємо до кожної посилки. А також товар повинен відповідати «Вимогам до повернення товару».

Вимоги до повернення товару
Для повернення Вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з оригінальними лейбами, бірками.

Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині ohueno.com, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».

Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали. Для аргументації своєї позиції ми завжди відправляємо фотографії з невідповідностями.

Будь ласка, зверніть увагу, що такі категорії продукції як шкарпетки, нижню білизну і купальники не підлягають поверненню.

У разі повернення покупець оплачує зворотню доставку.

Повернення коштів
Після отримання повернення і підтвердження, що вимоги щодо повернення товару дотримані, ми повернемо вам оплату. Для вашої зручності ми знайдемо прийнятний для вас спосіб повернення грошових коштів на карту банку, яку ви зможете повідомити менеджеру під час обговорення деталей повернення.

Оплата

Спосіб оплати
Валюта покупки при здійсненні покупки – гривня. Замовлення оплачується безготівково при оформленні замовлення на сайті, відповідною сумою замовлення, в гривні платіжними картами Visa і Master Card.
ЖЕЛТАЯ ПЯТНИЦА -20%    ЖЕЛТАЯ ПЯТНИЦА -20%    ЖЕЛТАЯ ПЯТНИЦА -20% ЖЕЛТАЯ ПЯТНИЦА -20%

ФОП БЕЖАН Ю. Ю, 37507880, Україна, 61001, Харківська обл., місто Харків, ПРОВУЛОК АПТЕКАРСЬКИЙ, будинок 9-А, квартира 37, +380 50 809 42 94